Recommendations

HANIA

Moją przygodę z jogą zaczęłam dwa lata temu. Początki były trudne, a nawet „bolesne”, dziś czekam niecierpliwie na kolejną lekcję jogi. Zajęcia są różne – jedne bardziej statyczne i relaksujące, drugie dynamiczne i intensywne. Pani Ania motywuje mnie za każdym razem do pokonywania własnych barier i lęków, to sprawia, że małymi krokami z zajęć na zajęcia robię postępy. Myślę, że joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, to także czas na wyciszenie emocji, na powstrzymanie galopujących myśli, czas w pełni wyłącznie  dla siebie.


MARTA

Z Anią ćwiczę od 2 lat zarówno pilates jak i jogę. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć i ma plan treningu, dzięki czemu czas jaki mi poświęca jest wykorzystany w 100 procentach. Nie ważne którą partię ciała chce się wzmocnić, bo Ania zna ćwiczenia na wszystko: brzuch, pośladki, ramiona… mówisz i masz 🙂 Świetnie zna anatomię człowieka, dzięki czemu nie miała problemu z dostosowaniem ćwiczeń nawet dla klientki z rozejściem mięśni prostych brzucha. Dodatkowo zawsze trening umila muzyką przygotowaną przez Anię. Czy można chcieć czegoś więcej?


MARCIN

Ćwiczę Jogę z Anią od ponad roku. Jako triathlonista, z tygodniem z około 10 godzinami treningów nie mogę poświęcić więcej niż 1 godzina tygodniowo. Jednak dzięki Ani, ta jedna godzina tygodniowo, w przeciągu roku, spowodowała, iż mogłem znacznie pogłębić pozycję na rowerze na bardziej agresywną i utrzymać ją bez problemu przez cały wyścig, dodatkowo dzięki lepszemu rozciągnięciu, wydłużył się mój krok pływacki i biegowy. Wymaga to cierpliwości i systematyczności, ale polecam każdemu, kto chce poczynić postępy w sporcie.


MONIKA

Pani Ania Berg jest jedną z nielicznych trenerów, która odważyła się trenować ze mną mimo, iż było to w niespełna 3 miesiące po cesarskim cięciu. Treningi dostosowała do mojego stanu i pilnowała każdego szczegółu, żeby każde z ćwiczeń było wykonane prawidłowo, a przede wszystkim, żeby mi nie zaszkodziło.
Pani Ania dysponuje rzetelną wiedzą, dużym doświadczeniem i ogromną pasją. Uczy 
i czuwa nad prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń, na bieżąco kontroluje postępy 
i modyfikuje trening by był jak najbardziej efektywny jeśli sytuacja tego wymaga. Pani Ania jest niesamowicie pozytywną, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą. Niespotykanie pozytywnie motywuje do wysiłku i sprawia, że za każdym razem wychodzi się po treningu zmęczonym z uśmiechem na twarzy. Dużą zaletą było to, że podjęła się pracy ze mną i moją maleńką córcią, zawsze poczekała jak karmiłam, zajmowała się córcią kontrolując prawidłowość wykonywanych ćwiczeń.

Ola Paluszek z fundacji Na Odrze

Miałam przyjemność współpracować z Anną Berg organizując bezpłatne, otwarte zajęcia jogi w Sąsiedzkim Ogrodzie Kultury. Ania potrafi przygotować i przeprowadzić zajęcia dla bardzo zróżnicowanej i losowej grupy, tak jak to było w przypadku naszych spotkań. Dba także o odpowiednią atmosferę podczas ćwiczeń, zwraca ogromną uwagę na uczestników. Ania po prostu zaraża miłością do jogi! Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie.