JOGA dla początkujących

Jogę można nazwać treningiem „dobrego samopoczucia”, ponieważ oddziałuje pozytywnie nie tylko na ciało, ale także na umysł.

Joga jest praktyką dla każdego, niezależnie od wieku czy stopnia rozciągnięcia ciała. Dzięki praktyce jogi otrzymujemy gibką i wysportowaną sylwetkę, zdrowy wygląd, wzmocniony charakter, zrównoważony umysł i emocje. Joga odmładza i relaksuje, daje siłę do działania.

Ofertę kieruję do osób początkujących. W zależności od Twoich potrzeb, praktyka może być nastawiona na zgłębienie techniki poszczególnych pozycji jogi (asan), podwyższenie sprawności, modelowanie sylwetki lub stretching i relaks.

Trening przygotowuję w oparciu o system Vinyasa Power Yoga. Vinyasa Power Yoga powstała na początku lat 90. w USA. Forma ta ma swoje korzenie w bardzo starej tradycji ashtanga. Prekursorzy tego treningu postawili sobie za zadanie stworzenie nowej koncepcji jogi, według której stałaby się ona bliższa i bardziej przystępna dla mieszkańców Zachodu.

Cena za 1 godzinę zajęć dla jednej osoby – 150zł

Cena za 1 godzinę zajęć dla dwóch osób – 180zł

Miejsce prowadzenia treningów: Szczecin i okolice

Umów się na trening

„Tak to właśnie działa w jodze. Miejsca, w których napotykasz największy opór są płaszczyznami, w których odnajdziesz największe wyzwolenie.”

– Rodney Yee